شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی

شماره تلفن 05138062 یا شماره 5152536189 تماس هک حساب بانکی

شنیده ها و اطلاعاتی که مخاطبان کلیک در اختیار ما قرار داده اند، حاکی از این است که هکرها با روش تماس مشغول هک کردن حساب مشتریان بانک های متفاوت هستند.

بر اساس شنیده‌ها و اخباری که مخاطبان در اختیار ما قرار داده اند، ظاهرا موج جدیدی از هک کردن و برداشت غیرمجاز حساب‌های متفاوت راه افتاده است. روش هک این هکرها مبتنی بر تماس است و طبق شنیده هاریال از دیشب حدود 200 حساب قربانی این موج از هکرها شده اند.

ظاهرا این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره 05138062 شماره 5152536189 با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات روی گوشی کاربران دسترسی پیدا می‌کنند. آبان ماه 98 بود که خبری در راستای هک حساب ها منتشر شد.

شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی

 

شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی

 

هک و برداشت غیر مجاز 05138062 یا شماره 5152536189

 

این خبرها به «هک و برداشت غیر مجاز» گسترده از حساب‌های بانکی شهروندان اشاره داشتند که نگرانی گسترده مردم را برانگیخت. اما رئیس پلیس فتا تهران ضمن تکذیب خبر منتشر شده تحت عنوان «هک حساب‌های بانکی»، گفت: «ادعای هک و نفوذ به سیستم بانکی صحت ندارد و دلیل برداشت غیر مجاز از حساب برخی شهروندان، کلاه‌برداری فیشینگ بوده است.»

شماره تلفن 05138062 این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره 05138062 با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات شماره تلفن 05138062 یا شماره 5152536189  روی گوشی کاربران دسترسی پیدا شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان تماس تبلیغاتی

در خصوص خبر جدید مسئولین هنوز واکنشی نشان نداده اند. آیا شما با چنین موضوعی روبه‌رو شده اید؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

( شماره 05138062 مربوط به کجاست ) شماره تلفن 05138062 یا شماره 5152536189 متعلق به کجاست

هکرها فقط با داشتن شماره تلفن شما را هک می کنند ! SS7 چیست؟

قبلا در خصوص جاسوسی و انواع آن و همچنین سرویس های اطلاعاتی دنیا که به حریم خصوصی افراد نفوذ می کردند در ITPRO مطالبی نوشته ایم اما اینبار در خصوص سیستم عامل یا یک وب سایت خاص نمی خواهیم صحبت کنیم ، امروز می خواهیم در خصوص امنیت سرویس های زیرساختی مخابراتی و ارتباطی صحبت کنیم که هر روزه از آنها در حال استفاده هستیم.شماره 5152536189 

تصور کنید که هکرها می توانند تمامی حرکات شما را مو به مو مشاهده کنند و تمامی تماس های تلفنی شما را نیز شنود کنند و اینکار را صرفا با داشتن شماره تلفن شما می توانند انجام بدهند. بله ، فقط با داشتن شماره تلفن شما و بدون نیاز به نصب کردن کوچکترین نرم افزاری بر روی تلفن گوشی همراه شما و جالب اینجاست بدانید که هیچکاری از دست شما هم بر نمی آید چون شما مسئول برقراری این سیستم ارتباطی نیستید ! این واقعا ترسناک است.شماره 5152536189 

 

آیا واقعا ممکن است ؟ فقط با داشتن شماره تلفن ما را هک کنند ؟

واقعا ترسناک است ، تصور کنید که تمامی حرکات شما توسط تبهکاران سایبری بررسی و جاسوسی شود. این سئوال پیش می آید که آیا این امر ممکن است ؟ پاسخ یک کارشناس امنیت اطلاعات آلمانی که در این خصوص تحقیقاتی انجام داده است بله است ، یکی از کارشناسان زبده امنیت اطلاعات که در آزمایشگاه تحقیقاتی امنیتی برلین آلمان مشغول است در این باره می گرد که اینکار بسیار ساده است که تنها از طریق داشتن شماره تلفن شما یک هکر می تواند به تمامی مکالمات و اطلاعاتی که شما توسط گوشی رد و بدل می کنید دسترسی پیدا کند.

حتی برای اثبات این موضوع یکی از کارمندان این مرکز تحقیقاتی با یک گوشی Apple ساده آزمایش شد و در نهایت 60 دقیقه از مکالمات این کارمند بصورت دقیق ثبت و ضبط و جاسوسی شد. اما یکی از کارشناسان امنیتی زبده به نام کارستن نوهل آلمانی که عضو تیم هکرهای این مرکز تحقیقاتی امنیتی است در اینباره اینطور می گوید که تبهکاران سایبری در اینگونه هک در واقع دستگاه های کاربران را هک نمی کنند بلکه از ضعف امنیتی که در سیستم های ارتباطاتی و زیرساختی مخابراتی وجود دارد استفاده می کنند و اصلا کاربر سهمی نمی تواند در برقراری امنیت این مکانیزم داشته باشد .

این آسیب پذیری بسیار خطرناک امنیتی به نام Signaling system Seven یا SS7 معروف است که بصورت مجازی می تواند تقریبا هرگونه تلفنی را هک کرده و از آن جاسوسی کند. این آزمایش همانطور که گفتیم بصورت کاملا عملی بر روی تلفن همراه شخص داوطلب انجام شد و بعد از استفاده شدن از SS7 رسما گوشی مورد نظر تنها با داشتن یک شماره تلفن هک شده بود ! بعد از انجام شدن هک مورد ، اطلاعاتی همچون تماسهای تلفنی ، کلیه contact ها ، پیام های متنی و حتی اطلاعات GPS و محل قرارگیری فرد مورد نظر برای هکر قابل مشاهده بود. هر چند جریان به همین موارد ختم نشد و حتی امکان برقراری تماس با مخاطبین و … نیز در این هک امکانپذیر بود.

همانطور که قبلا گفتیم این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد. نوهل در ادامه سخنانش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد .

فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری SS7 تقریبا جدید است و در آگوست 2015 این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از 800 شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و من اصلا در جریان نیستم که سیستم مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز آیا در دسته بندی این 800 شرکت قرار می گیرند یا خیر ؟

 

نقص یا آسیب پذیری SS7 چگونه کار می کند ؟

مکانیزم کاری این نقص امنیتی چندان پیچیده نیست ، هکر تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

در صورت هک شدن به این روش هکر می تواند کوچکترین حرکت کاربر را شناسایی و با استفاده از سایر ابزارهای هکی که در اختیار دارد تمامی فعالیت های کاربر را جاسوسی کند. جالب اینجاست بدانید که نوهل اعلام کرده است که این آسیب پذیری امنیتی در سیستم های اطلاعاتی وجود داشته است و سرویس های جاسوسی و امنیتی دنیا از چنین آسیب پذیری اطلاع داشته اند و بعضا از آن استفاده نیز نی کرده اند ، قبلا در ITPRO در خصوص پروژه هایی مانند Echelon صحبت کرده ایم که تمامی دنیا توسط آمریکا شنود اطلاعاتی می شده است اما استفاده از تجهیزات مخابراتی وابسته نیز طبیعتا تبعات امنیتی به این شکل خواهد داشت.

راهکار مقابله با SS7 چیست ؟

شما هیچ کاری در خصوص این حمله نمی توانید انجام دهید و سرویس های مخابراتی و زیرساختی بایستی برای برطرف کردن این موضوع اقدام کنند ، با توجه که در جریان زیرساخت های مخابراتی ایران و تلفن های همراه آن به شخصه نیستم امیدوارم که شرکت های اپراتور ایرانی از آن دسته از شرکت هایی نباشند که از این آسیب پذیری استفاده می کنند. نظرات در این خصوص با رعایت احترام و ذکر دلایل فنی مجاز است. 

موج جدیدی از هک و برداشت غیرمجاز حساب‌های بانکی در راه است. این روش هک براساس تماس تلفنی است و طبق شنیده‌ها از تا چند روز پیش حدود دویست حساب قربانی این موج از هکرها شده‌اند. این هکرها از شهر مشهد بوده و با شماره 05138062 با مخاطبان تماس می‌گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات روی گوشی کاربران دسترسی پیدا می‌کنند. آبان ماه سال جاری بود که خبری در راستای هک حساب‌ها منتشر شد. این خبرها به «هک» گسترده از حساب‌های بانکی شهروندان اشاره داشتند که نگرانی گسترده مردم را برانگیخت. اما رئیس پلیس فتا تهران ضمن تکذیب این خبر بیان کرده که ادعای هک سیستم بانکی صحت ندارد و دلیل برداشت غیر مجاز از برخی حساب‌ها، کلاه‌برداری فیشینگ بوده است.

شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی

 

شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی

05138062 بچه ها این پیش شماره از مشهد زنگ میزنه اصلا بهش جواب ندین باعث میشه وارد سیستم گوشی شما بشه و اطلاعاتتون هک بشه

+985138062 یا شماره 5152536189 شماره کجاست

 محتوای توییت‌های مذکور بیانگر خالی شدن حساب بانکی‌شان توسط هکر است؛ همین موضوع باعث شده تا نگرانی ایجاد شود که هک گسترده حساب‌های بانکی …شماره 05138062 کلاهبرداری

در این نوع از کلاهبرداری، مهاجمان (افراد سودجو) ابتدا اقدام به تماس با خط تلفن ثابت یا همراه اشخاص (قربانی) می‌کنند. این در حالی است که آن‌ها بعد از یک یا دو زنگ در کوتاهترین مدت زمانی ارتباط را قطع می‌کنند تا فرد نتواند به درخواست برقراری ارتباط تلفنی پاسخ دهد.

شماره تلفن ۵۱۳۸۰۶۲  5152536189 یا شماره 5152536189 مال کجاست

05138062 یا شماره 5152536189  اگه این شماره بهتون زنگ زد جواب ندین 05138062

نحوۀ کلاهبرداری با استفاده از تماس‌های ناموفق و پیامک، از طریق شماره‌های ناشناس چگونه انجام می‌شود؟

طراحی سایت با روش فیشینگ و کلاه برداری از شما

طراحی سایت
شماره تلفن 05138062 این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره 05138062 با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات شماره تلفن 05138062 روی گوشی کاربران دسترسی پیدا شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان تماس تبلیغاتی

در این نوع از کلاهبرداری، مهاجمان (افراد سودجو) ابتدا اقدام به تماس با خط تلفن ثابت یا همراه اشخاص (قربانی) می‌کنند. این در حالی است که آن‌ها بعد از یک یا دو زنگ در کوتاهترین مدت زمانی ارتباط را قطع می‌کنند تا فرد نتواند به درخواست برقراری ارتباط تلفنی پاسخ دهد. اکثر افراد مورد تهاجم با مشاهده تماس از دست رفته که حتی شماره آن را نمی‌شناسند اقدام به برقراری تماس با شماره شخص مهاجم می‌نمایند تا متوجه شوند که چه کسی با آن‌ها تماس گرفته است در کنار ایجاد مزاحمت که این عمل در پی دارد. تماس ناموفق اولیه می‌تواند منجر به کلاهبرداری و ایجاد ضرر برای فرد قربانی شود. نحوه کلاهبرداری به این شکل است که:

05138062 یا شماره 5152536189 شماره کجاست

شماره ناشناخته‌ای که فرد مورد تهاجم مجدداً با آن تماس می‌گیرد ممکن است او را به یک شماره دیگر که در ازای برقراری تماس پول دریافت می‌کند و منجر به هزینه برای وی می‌شود، متصل نماید. این زیان بدون اطلاع فرد قربانی وارد می‌شود. این گونه شماره‌ها هزینه­ای را مانند شماره‌های 909 در پی دارد و بابت هر دقیقه مکالمه مبلغ قابل توجهی را به حساب فرد منظور می‌کند. البته شماره‌های 909 به خاطر ارائه خدمات متنوعی که ارائه می‌دهند، هزینه­ای برای تماس گیرنده لحاظ می‌کنند. این در حالی است که در موضوع کلاهبرداری مطروحه هیچ‌گونه خدماتی ارائه نمی‌شود و تنها شیوۀ اعمال هزینه شبیه به شماره‌های 909 می‌باشد.

05138062 یا 5152536189 اگه این شماره بهتون زنگ زد جواب ندین 05138062 یا 5152536189

در حالت دیگر شماره‌ای که فرد قربانی با آن تماس برقرار می‌کند از روی فریب اعلام می‌کند که وی برندۀ جایزه شده است و به دنبال آن شمارۀ دیگری را اعلام می‌کند که قربانی با آن تماس گرفته و از نحوه و شرایط دریافت جایزه اطلاع حاصل نماید. اما مهاجمان در مورد هزینه تماس برقراری چیزی را عنوان نمی‌کنند در واقع شماره‌ای که جهت دریافت جایزه با آن ارتباط برقرار می‌شود از شماره‌های هزینه­زا می‌باشد و مبلغ زیادی را به حساب فرد قربانی منظور می‌کند و از این طریق منجر به ضرر مادی برای وی می‌شود. در واقع بهانه بردن جایزه، حربه‌ای برای کلاهبرداری تلفنی است تا از این طریق مدت زمان بیشتری را جهت برقراری ارتباط با فرد قربانی برقرار نموده و مبلغ بیشتری را کلاهبرداری نمایند. در حالی که اعلام بردن جایزه، فریبی بیش نبوده است.

نحوه اعمال کلاهبرداری پیامکی 05138062 یا 5152536189

نحوه اعمال کلاهبرداری پیامکی نیز  به این صورت است که یک پیامک از شماره‌های ناشناس برای فرد مورد تهاجم (قربانی) ارسال می‌شود. اما مفهوم پیامک به گونه‌ای است که این تفکر را در فرد ایجاد می‌کند که این پیامک از طریق فرد آشنا و یا یک دوست ارسال شده است و یا محتوای مطالبی است که وی را تحریک به پاسخگویی به پیامک می‌نماید. در صورت پاسخ و ارسال مطلبی به اشخاص کلاهبردار می‌توان ایجاد هزینه در قالب درخواست‌های دریافت خدمات و یا کمک‌های مالی ناخواسته را برای فرد قربانی متصوّر شد  در حالی که قصد اصلی وی چیز دیگری بوده و از این بابت متضرر گردیده است.

شماره تلفن 05138062 این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره 05138062 با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات شماره تلفن 05138062 روی گوشی کاربران دسترسی پیدا شماره تلفن 05138062 تماس هک حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان تماس تبلیغاتی

به منظور پیشگیری از وقوع چنین کلاهبرداری­هایی از طریق تلفن و پیامک به توصیه‌های زیر توجه فرمایید:

·         مؤثرترین راه جهت پیشگیری از این نوع کلاهبرداری پاسخ ندادن و ارتباط نگرفتن با شماره‌های ناشناخته‌ای است که با شما تماس گرفته و یا پیامک ارسال کرده است.

·         همواره توجه داشته باشید، شماره‌های تماسی که با پیش شماره‌های 909 هستند به علت ارائه برخی خدمات، هزینه‌های زیادی را در بر می‌گیرند.

با ما در تماس باشید اینستاگرام سئوپیچ

4/5 - (1 امتیاز)
×

سلام !

آنچه شما نیاز دارید. کارشناسان ما برای مشاوره رایگان در اختیار شما هستند

طراحی و بهینه سازی وبسایت سئو

 09124272670

× مشاوره / چت