There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure.

- Paul Tournier

The time has finally come. You’ve poured your blood, sweat, and tears into your most recent content piece, and it’s ready to be packaged up and sent to the client to be pushed live. After a few final checks and only…

Read More
hamedemami نوامبر 16, 2018 2 Comments

بیش از 80% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئوهدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید و سرمایه گذاری که در زمینه سئو سایت خود انجام می دهید، بازگشت سرمایه قابل توجهی نسبت به سایر روش های بازاریابی اینترنتی و سنتی خواهد داشت، بنابراین اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، اولین کاری که باید انجام دهید، سرمایه گذاری در زمینه سئو وب سایت خود است. هنری فورد در مورد اهمیت تبلیغات می گوید : توقف تبلیغات برای صرفه جویی در هزینه ها مانند متوقف کردن ساعت برای صرفه جویی در وقت است.

خدمات سئو ارائه شده توسط سئو پیچ

نحوه فعالیت سئو پیچ در این زمینه به این صورت است که با بررسی وضعیت سایت شما و تحلیل کردن رقبایی که دارید یک راهکار عملی و قابل اندازه گیری از نتایجی که بدست خواهید آورد ارائه می دهد.

برخی از خدمات سئو ارائه شده توسط ما به صورت زیر است:

 • تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها
 • بررسی و آنالیز رقبا
 • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
 • مشاوره در مزینه تولید محتوای مناسب
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • استفاده از تکنیکهای خاص سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ سایت
 • بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل
 • مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
 • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
 • آموزش سئو و تولید مقالات علمی در این زمینه

  از مزایای سئو سایت نسبت به دیگر زمینه های بازاریابی اینترنتی موارد بسیاری وجود دارد که به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت. هنگاهی که شما اقدام به بهینه یازی خود می نمایید و یا به عبارت دیگر جهت بهبود سئو سایت خود اقدامی می کنید، هزینه سئو سایت نسبت به سایر روشها مناسب تر است. چرا که در سئو پس از رسیدن به نتایج مطلوب هزینه های شما به حداقل رسیده و ای امر باعث صرفه جویی خواهد شد.
  در سمت دیگر هنگامی که شما از سئو سایت استفاده می کنید مخاطبانی را جذب کسب و کار خود می کنید که این افراد در واقع بهترین مخاطبان هستند و درصد نسبتا بالایی از این افراد می توانند به مشتری تبدیل شوند. اما در دیگر روشها بسیاری افراد هستند که بصورت ناخود آگاه وارد سایت شما می شوند و این نه تنها برای شما بازدهی مناسب نداشته، از طرف دیگر کاربران سریعا سایت شما را ترک نموده و این یک نکته منفی برای شما محسوب می شود. اما مخاطبانی که از طریق سئو جذب می شوند در واقع بیشترین بازدهی را برای سایت شما دارند.

  مهمترین بخشها در سئو سایت

  در این قسمت به بررسی مهمترین بخش ها در سئو سایت خواهیم پرداخت. این بخش ها همگی مربوط به سئو سفید بوده که بهترین نوع سئو است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو سایت به روش سفید می توانید از مقالات سایت استفاده نمایید.

  از مهمترین موارد در بهینه سازی سایت و سئو می توان گفت:
  سئو داخلی: اصلاح کد نویسی سایت به بهترین نحو ممکن برای بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگزاری صفحات شما برای کسب نتایج بهتر در سئو

  لینک سازی داخلی: یکی از فاکتورهای مهم در سئو سایت که توسط کارشناسان ما با وجود تجربه بالا، به بهترین نحو انجام می پذیرد تا این امر به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک شایانی نماید.
  لینک سازی خارجی: این قسمت نیز از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو سایت است که نیاز به تخصص و تجربه بالایی خواهد داشت. ما لینک سازی خارجی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد.

Rate this post

Read More
مدیر آگوست 25, 2015 0 Comments
×

سلام !

آنچه شما نیاز دارید. کارشناسان ما برای مشاوره رایگان در اختیار شما هستند

طراحی و بهینه سازی وبسایت سئو

 09124272670

× مشاوره / چت